Cennik stary

Ile kosztują usługi copywritingu w DBest Content – Daniel Bartosiewicz?

Podane ceny są cenami netto. Póki co nie płacę VAT-u.

Co zyskujesz, decydując się na współpracę z DBest Content?

Co oprócz treści i usług mogę Ci zaproponować? Czego możesz ode mnie oczekiwać? A czego nie uświadczysz? Sprawdź. 

Uczciwość

U mnie słowo droższe od pieniędzy. Jeśli wysyłam Ci tekst, to jest to najlepszy tekst, jaki w danych warunkach mogę stworzyć. Jeśli wysyłam fakturę, to za tekst, który z czystym sumieniem mogę uznać za dobry. 

Szczerość

Wielu copy powie Ci to, co chcesz usłyszeć, aby tylko dostać zlecenie. Ja powiem Ci to, co musisz usłyszeć

Parafrazując słowa Johna Lennona: „Szczerość nie da mi wielu klientów, ale zawsze tych właściwych”. 

Upierdliwość

Zanim uznasz mnie za wariata, pozwól wytłumaczyć. Moja upierdliwość polega na zadawaniu mnóstwa pytań, zawracaniu głowy, przeprowadzaniu szczegółowego wywiadu, ale to skutkuje dostarczaniem możliwie najlepszych i dostosowanych do odbiorcy treści. Mnie nie wystarczy dać temat, termin i dane do wystawienia faktury. 

Konkrety

Ani w tekstach, ani w komunikacji z klientem nie mam w zwyczaju lać wody. Jeśli zadasz mi pytanie, odpowiem zgodnie z moją najlepszą wiedzą. Każde słowo, które wychodzi spod moich palców, jest przemyślane i starannie dobrane, komunikat prosty i jednoznaczny. 

Holistyczne podejście

Jeśli w trakcie przygotowania tekstu zobaczę, że masz błąd na stronie, np. 404, albo strona powoli się ładuje, zwrócę na to uwagę. Tekst jest jedynie elementem strony, a optymalizacja on-site to zaledwie część większej całości. Tutaj wszystkie elementy muszą ze sobą współgrać. Ja zajmuję się tworzeniem tekstów, ale patrzę na wszystko. 

Pytania, które możesz chcieć zadać

Nie. Zajmuję się tylko tymi rzeczami, które wskazałem w cenniku. Trochę umiem  pisać pozostałe rodzaje tekstów, ale „trochę” to za mało. Ty nie potrzebujesz „trochę dobrych” treści, tylko najlepszych.

Nie. Mogę Ci zrobić audyt treści i wydać rekomendacje, ale nie robię własnoręcznie optymalizacji on-site. Trudno to wycenić i czułbym się nie fair wobec klienta. Zamiast tego polecam szkolenie z Surfera SEO, gdzie pokażę Tobie lub Twoim pracownikom, jak to zrobić. 

Tak.

Można, ale ja nie zejdę z ceny. Ja się nie targuję z Wszechświatem, żeby wydłużył mi dobę.

Nie, ale może być zwyżka. Przecież poznajemy się coraz lepiej, docieramy, znam Twoją firmę, preferencje, rozumiemy się bez słów, a współpraca przebiega płynnie i zajmuje coraz mniej czasu, prawda?

Nie. Copywriting to nie hurtownia. Jeśli będę miał za dużo pracy, to jej nie przerobię, i poleci jakość. Będę też musiał odmówić innym klientom, a za nich nikt mi nie zapłaci.

Nadal masz pytania? Pisz lub dzwoń