Cennik

Ile kosztują usługi copywritingu w DBest Content – Daniel Bartosiewicz?

Teksty perswazyjne

Zadaniem tekstu perswazyjnego, a zarazem moim zadaniem, jest konwersja, czyli nakłonienie danej osoby do wykonania określonej czynności.

Od 80 zł/1000 zzs

Artykuły eksperckie

Artykuł poparty głębokim researchem ze źródłami o wysokiej wartości merytorycznej, którego nie da się ot tak wygooglować.

Od 100 zł/1000 zzs

Artykuły blogowe

Prosty temat niewymagający wieloletnich badań naukowych na temat jednej z moich pobocznych specjalizacji.

Od 60 zł/1000 zzs

Content headhunting

Po co masz tracić czas na poszukiwania copywritera i czytanie ich zgłoszeń? Niech ktoś obcykany w branży zrobi to za Ciebie!

Od 397 zł/os.

Strategia treści

Spójność i autentyczność to klucz w strategii treści. Zaproponuję Ci działania na wszystkich frontach contentowych.

Od 1500 zł

Content plan

Plan treści pomaga utrzymać porządek i osiągać zamierzone cele. Przygotuję dla Ciebie plan publikacji artykułów.

Wycena indywidualna

Landing page

Treść na landing to tekst perswazyjny wzbogacony o rozbudowaną strukturę. To coś więcej, niż tylko słowa. Tutaj każdy element musi być na swoim miejscu. A ja znajdę dla nich najlepsze miejsce.

Od 1000 zł

Naming i claimy

Znajdę imię Twojej firmy, które odda jej ducha, ideę i Twoją wizję. Połączy cel z korzeniami. Sprawdzę też, czy domena jest wolna, i czy nie ma już takiej firmy.

Od 1000 zł

Slogany, Ads copy

Wymyślę dla Ciebie chwytliwy one-liner, który skłoni potencjalnego klienta do zakupu, jednocześnie oddając ducha marki, a którego ludzie nie znienawidzą.

Od 300 zł za sztukę

Memy dla firmy

Memy są coraz popularniejsze w strategiach komunikacji marek, a ja jestem prawdopodobnie najlepszym memiarzem wśród copywriterów. Zdobądź klientów poczuciem humoru.

Od 40 zł za mema

Szkolenie SurferSEO

Szkolę zarówno copywriterów, którzy chcą nauczyć się obsługi SurferaSEO, jak i firmy, które chcą go wdrożyć. Jestem certyfikowanym ekspertem SurferSEO.

Od 200 zł/h

Keyword research

Każda strona powinna być zoptymalizowana pod konkretne słowo kluczowe. Znajdę dla Twoich stron słowa, które zmaksymalizują ich potencjał i sprowadzą właściwy ruch organiczny na stronę.

Od 10 zł za keyword

Konsultacja contentowa

Chcesz omówić strategię? Spytać o radę? Chcesz wiedzieć, czy Twoje strona dobrze wygląda, a treści są jakościowe? A może szukasz pomysłu? Zgadajmy się. Odpowiem na Twoje pytania.

300 zł/h

Weryfikacja treści

Chcesz sprawdzić, czy copywriter nie robi Cię w bambuko? Masz zamówione teksty próbne, a trudno Ci je ocenić? Spojrzę na teksty fachowym okiem i powiem Ci, czy marnujesz kasę, czy nie. Zyskaj w końcu spokój.

Od 150 zł za tekst /h

Teksty SEO Friendly

Odruchowo piszę teksty przyjazne wyszukiwarkom, dbam o strukturę tekstu, UX, celuję w wyniki Direct Answer i mam cały czas intencję użytkownika z tyłu głowy. Nawet nie poczujesz, że tam są słowa kluczowe.

W cenie

Co zyskujesz, decydując się na współpracę z DBest Content?

Co oprócz treści i usług mogę Ci zaproponować?
Czego możesz ode mnie oczekiwać? A czego nie uświadczysz? Sprawdź.

Uczciwość

Szczerość

Upierdliwość

Daniel Bartosiewicz
dbest content cennik uslug copywriterskich 3-min

Konkrety

Holistyczne podejście

Pytania, które możesz chcieć zadać

Płatność jest z góry. Dzięki temu ja mam pewność, że otrzymam wynagrodzenie, a klient ma inicjatywę, by doprowadzić współpracę do końca. 

Nie. Zajmuję się tylko tymi rzeczami, które wskazałem w cenniku. Trochę umiem  pisać pozostałe rodzaje tekstów, ale „trochę” to za mało. Ty nie potrzebujesz „trochę dobrych” treści, tylko najlepszych.

 

Nie. Mogę Ci zrobić audyt treści i wydać rekomendacje, ale nie robię własnoręcznie optymalizacji on-site. Trudno to wycenić i czułbym się nie fair wobec klienta. Zamiast tego polecam szkolenie z Surfera SEO, gdzie pokażę Tobie lub Twoim pracownikom, jak to zrobić. 

Można, ale ja nie zejdę z ceny. Ja się nie targuję z Wszechświatem, żeby wydłużył mi dobę.

Nie, ale może być zwyżka. Przecież poznajemy się coraz lepiej, docieramy, znam Twoją firmę, preferencje, rozumiemy się bez słów, a współpraca przebiega płynnie i zajmuje coraz mniej czasu, prawda?

Nie. Copywriting to nie hurtownia. Jeśli będę miał za dużo pracy, to jej nie przerobię, i poleci jakość. Będę też musiał odmówić innym klientom, a za nich nikt mi nie zapłaci.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Nadal masz pytania? Pisz lub dzwoń:

669-345-819