Daniel Bartosiewicz – Opinie

Ludwik C. Siadlak – siadlak.com

„Polecam Daniela, bo dowozi”

Magda Korycka

Magdalena Korycka, Managing Director FootMedica i Pro Pedis

Pierwszy kontakt z Danielem miałam w grupie eksperckiej dla osób pracujących przy kampaniach kursów online u Bartka Popiela. Wtedy prowadziliśmy wstępne rozmowy o współpracy przy usłudze, którą wtedy zaprojektował Daniel. Wtedy nie doszło do współpracy. Jakiś czas później szukaliśmy copywritera do regularnej współpracy przy kampaniach i polecono mi Daniela, którego już wcześniej znałam 🙂 Po wstępnej rozmowie i przedstawieniu naszych oczekiwań zdecydowaliśmy się spróbować. Po pierwszej wspólnej kampanii wiedzieliśmy, że to będzie długotrwała współpraca.

Naszym wyzwaniem był brak świeżych pomysłów na komunikację w trakcie kampanii sprzedażowej, miałam wrażenie, że ciągle kręcimy się wokół podobnych tematów, podobnych schematów maili. Drugim wyzwaniem był brak regularnej komunikacji z naszą społecznością pomiędzy kampaniami, w efekcie w trakcie kampanii dostawali od nas bardzo dużo maili, a po kampanii była cisza lub sporadyczne maile. Z Danielem udało nam się wypracować skuteczną strategię regularnego, angażującego newslettera.

Daniel dołączył do nas w dość newralgicznym momencie, kiedy zbliżaliśmy się do kampanii sprzedażowej kursu. Moje obawy głównie dotyczyły tego, czy uda nam się go szybko wdrożyć w koncepcję kampanii, czy zrozumie wyzwania naszej grupy docelowej, czy dobrze będzie współpracować z pozostałymi członkami zespołu, czy będzie posługiwać się narzędziami, których używamy na co dzień w pracy, np. współdzielonymi dyskami, programem Asana.

Współpraca rozpoczęła się w ważnym dla nas momencie, w którym było mało czasu na dobre wdrożenie, zapoznanie z całą strukturą kampanii. Na szczęście Daniel miał wcześniej doświadczenie w pracy w kampaniach, rozumiał, na czym polega kampania, więc wiele elementów, o których rozmawialiśmy, było dla niego oczywistych. Bardzo szybko uzgodniliśmy zakres oraz warunki współpracy. To, co bardzo mi się podoba we współpracy z Danielem, to jego terminowość. Materiały zawsze gotowe są na czas. Uczciwie też uprzedził nas, że potrzebuje, aby deadline ustawić mu zawsze wcześniej niż jest rzeczywista taka potrzeba. Tak działamy i nigdy nie zdarzyło się, że nie mamy na czas materiałów do publikacji. Daniel ma wnikliwe przemyślenia, dzieli się doświadczeniami, co zadziałało w innych branżach.

Zaskoczyło mnie, jak sprawnie Daniel „wszedł” w nasz zespół, a także jak szybko zapoznał się z naszą grupą docelową, jej problemami, wyzwaniami. Ponadto Daniel stale tę grupę analizuje i weryfikuje, co można zrobić, aby lepiej angażować odbiorców naszego newslettera i aby dostarczać im treści, które są dla nich ciekawe i wartościowe. Niejednokrotnie byłam zaskoczona, jakie ciekawostki Daniel wyciąga z tego naszego medycznego świata, często są to informacje, które mają naukowe źródło. Imponuje mi, jak interesująco je wplata w treści naszych newsletterów.

Ostatnia rzecz, która była dla mnie zaskoczeniem, to duża pokora, co teraz rzadko obserwuję, szczególnie przy współpracy z młodymi osobami. Dzięki temu Daniel jest otwarty na informację zwrotną, słucha oczekiwań klienta i stara się do nich dostosowywać.

Polecam Daniela osobom, które potrzebują wsparcia przy budowaniu bazy odbiorców mailingu w określonej niszy, osobom oferującym swoje produkty w kampaniach sprzedażowych np. kursów online. Osobom świadomym, dla których jakość treści i współpracy są najważniejsze.

2024 04 30 14 14 59 Messenger Facebook https www.facebook.com messages t 100001834097955

Karolina Gajewska-Luczyn, (naming)

Znaleźliśmy się na jednej z grup biznesowych. Jego propozycja była najbardziej profesjonalna, konkretna i logiczna :D.
Zleciliśmy Danielowi znalezienie nowej nazwy dla naszej marki – poważna sprawa. 
Świetne przygotowanie do zadania – godzinna rozmowa na zoom, szczegółowe pytania aby dobrze „wejść” w temat misji marki.
Bardzo dobry i szybki kontakt – doceniam. Świetna współpraca i reakcja na nasze podpowiedzi. Jesteśmy 1000% usatysfakcjonowani.
Polecam z ręką na sercu.