Zaufani partnerzy

Znam się na wielu rzeczach, ale kłamstwem byłoby stwierdzenie, że znam się na wszystkim. To, co widzisz na tej stronie, to tylko w pewnej części efekt mojej pracy. Umiem zrobić prostą grafikę, postawić stronę na WordPressie czy puścić kampanię FB Ads. 

Ale nie jestem kozakiem w tych dziedzinach. A Ty szukasz kozaka

Poniżej znajdziesz osoby, które ja uważam za kozaków w swoich dziedzinach. 

Polityka prywatności dla firm

Jeśli masz stronę internetową, sklep, prowadzisz firmę online albo w jakikolwiek inny sposób przetwarzasz dane ludzi, a nie chcesz mieć przypału z UODO, musisz mieć wdrożone RODO. Nie ma przebacz. Firma Fortum zabuliła prawie 5 milionów za zaniedbania.

Moją Politykę prywatności ogarnęła Kinga Konopelko, prawniczka z Wrocławia. Przyjemna współpraca, szybka piłka, same konkrety. Serdecznie polecam.

Prawnik przedsiębiorców

Grafika komputerowa

Podoba Ci się moje logo? Chcesz wiedzieć, kto jest zrobił? 

Nazywa się Daniel Gowinek, mieszka we Wrocławiu, a jego prace znajdziesz tutaj:

Behance.net/cannylook

Fotograf w Gdańsku

Nie ma opcji, żebym sam sobie postrzelał takie fotki, jakie widzisz. Pomogła mi w tym Karolina Sylka jej prace zobaczycie pod tym adresem.

https://www.instagram.com/karsylk/

Konstrukcja strony/naprawa sprzętu

Jednym z moich klientów jest BlueScreen Serwis z Lublina. Lubię tę współpracę, ponieważ wiele możemy się nawzajem od siebie nauczyć. Pan Tomek wie o komputerach wszystko, umie grzebać w kodzie, postawi ładną stronę w krótkim czasie. 

Potrzebujesz naprawić sprzęt lub odzyskać dane? Wal do niego. Potrzebujesz strony internetowej? Tak samo. Pisz na maila: tomasz@szacko.pl.