Formularz zapotrzebowania na copywritera – pakiet podstawowy

Dziękuję za zainteresowanie usługą content headhuntingu. Znalezienie jakościowego copywritera w morzu chałtury to trudne i czasochłonne zadanie. Coraz częściej słyszę, jak bardzo ta usługa jest potrzebna.

Wypełnij, proszę, niniejszy formularz. Dzięki niemu poznam podstawowe wymagania, a odpowiedzi pomogą mi stworzyć treść zlecenia i wybrać kandydatów.

 

Jeśli masz ich kilka, podaj ten, którego dotyczy zlecenie
Jeśli zlecenie jest jednorazowe, napisz, czego dotyczy (np. pojedyncza strona, oferta, landing page, 3 artykuły). Jeśli stała współpraca, opisz jej charakter – czego i jak dużo będziesz potrzebować.
Początkujący – nie miał styczności z branżą. Doświadczony – już gdzieś kiedyś coś pisał. Zaawansowany – pisze dość często na interesujące Cię tematy. Ekspert – napisze artykuł ekspercki praktycznie bez researchu, a Twoją branżę zna, jak własną.
Jeśli masz czas na dokształcenie copywritera, a bardziej zależy Ci na znajomości branży, wybierz wysoki poziom specjalizacji w branży, a niski w copywritingu. Jeśli potrzebujesz kogoś, kto od razu zacznie wymiatać, wybierz wysoki poziom umiejętności copywriterskich
Np. SurferSEO, system do wysyłki maili, Canva, Meta Business
Wielu projektów nie da się wycenić na znaki, jak np. landing page, oferta czy mail sprzedażowy. Wielu copywriterów też nie wycenia tych rzeczy na znaki, ale ich znakomita większość właśnie w ten sposób wysyła zgłoszenie.
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi
Wyświetl politykę prywatności

Umów spotkanie

https://calendly.com/daniel-bartosiewicz/30min